Logo Logo
 •  

   

   

   

  Baza technologii

  S2B

   

  Zapraszamy do skorzystania 

  z naszej wyszukiwarki technologii.

 •  

   

   

   

  Sieć kompetencji

  na Uczelni

   

   

  Zapraszamy do skorzystania 

  z wyszukiwarki sieci kompetencji

  na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu.

 •  

   

   

  Witamy

  na stronie internetowej

   

  Centrum Innowacji i Transferu Technologii

  Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu

   

 •  

   

   

   

  InnCOM_PULS

   

   

  Zapraszamy do odwiedzenia
  nowej strony Projektu

   

 •  

   

   

   

  Porozumienie Akademickich
  Centrów Transferu Technologii

   

   

  Zapraszamy do odwiedzenia
  strony internetowej PACTT

   

Newsletter
Aktualności
Świadectwo ochronne znaku towarowego Centrum
14.12.2017

Centrum Innowacji i Transferu Technologii zawiadamia, iż Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej wydał na rzecz Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu świadectwo ochronne znaku towarowego Centrum. Znak został zgłoszony do ochrony w dniu 27 października 2016 roku, natomiast wydanie decyzji o udzieleniu prawa ochronnego nastąpiło w dniu 12 czerwca 2017 roku.

Seminarium podsumowujące cykl coachingowych sesji warsztatowych
14.12.2017

Dnia 13 grudnia 2017 r. w siedzibie Centrum Innowacji i Transferu Technologii Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu odbyło się seminarium podsumowujące cykl coachingowych sesji warsztatowych organizowanych w ramach projektu nr 0014/DLG/2016/10 pt. InnCOM_PULS - instrumenty optymalizacji procesów komercjalizacji, kreowania innowacji, doskonalenia dialogu oraz wzrostu efektywności współpracy między nauką i gospodarką w ramach programu DIALOG Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego (zadanie 1. pn. Budowanie relacji – sesje coachingowe w dialogu nauka-biznes).

 

Światowy sukces partnera Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu
08.12.2017

Instytut Włókien Naturalnych i Roślin Zielarskich, członek konsorcjum EkoBioFood – PULS PLANTINOVA PPNT utworzonego w ramach projektu „Inkubator Innowacyjności +”, którego liderem jest Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu uzyskał certyfikację trzech odmian konopi włóknistych przez Colorado Department of Agriculture ze Stanów Zjednoczonych. 

Nabór na granty na usługi doradcze na potrzeby transferu technologii
05.12.2017

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. ogłosiła nabór na granty na doradztwo, który rozpocznie się w I kwartale 2018 r. Dofinansowaniu podlegać będą usługi doradcze dla przedsiębiorców zainteresowanych ubieganiem się o dofinansowanie transakcji transferu technologii. Doradztwo ma umożliwić dokonanie rzetelnej analizy potrzeb biznesowych, możliwości technologicznych oraz prawnych zakupu i wdrożenia technologii, a także przeprowadzenie kompetentnej wyceny technologii, o której dofinansowanie przedsiębiorca będzie się ubiegał.

V edycja konkursu EUREKA! DGP - ODKRYWAMY POLSKIE WYNALAZKI
24.11.2017

Centrum Innowacji i Transferu Technologii zwraca się z uprzejmą prośbą do Twórców wynalazków zgłoszonych do ochrony przez Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu w Urzędzie Patentowym RP w latach 2015-2016 o zgłaszanie aplikacji w związku z V edycją konkursu EUREKA! DGP - ODKRYWAMY POLSKIE WYNALAZKI (zgodnie z załączonym wykazem).

123456... »