Logo Logo
 •  

   

   

   

  Baza technologii

  S2B

   

  Zapraszamy do skorzystania 

  z naszej wyszukiwarki technologii.

 •  

   

   

   

  Sieć kompetencji

  na Uczelni

   

   

  Zapraszamy do skorzystania 

  z wyszukiwarki sieci kompetencji

  na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu.

 •  

   

   

  Witamy

  na stronie internetowej

   

  Centrum Innowacji i Transferu Technologii

  Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu

   

 •  

   

   

   

  InnCOM_PULS

   

   

  Zapraszamy do odwiedzenia
  nowej strony Projektu

   

Newsletter
Aktualności
Projekt grantowy „Sieć Otwartych Innowacji” - oferta dla firm
27.07.2017

W ramach realizowanego przez Agencję Rozwoju Przemysłu S.A. projektu „Sieć Otwartych Innowacji” (www.siecotwartychinnowacji.pl) istnieje możliwość refinansowania zakupu własności niematerialnej i prawnej tzw. WNiP w postaci patentów, licencji, know-how.

Oferta komercjalizacji pakietu technologii akustycznych paneli z tworzyw drzewnych
25.07.2017

Zapraszamy do składania ofert na nabycie licencji/nabycie praw do pakietu technologii akustycznych paneli z tworzyw drzewnych opracowanych w projekcie pt. Pasywne akustycznie materiały do produkcji mebli nr PBS1/A5/4/2012 w ramach Programu Badań Stosowanych.

Posiedzenie Rady Nadzorującej Centrum Innowacji i Transferu Technologii Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu
06.07.2017

Dnia 4 lipca w siedzibie CIiTT odbyło się posiedzenie Rady Nadzorującej Centrum Innowacji i Transferu Technologii Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, które miało na celu ocenę postępu prac merytorycznych realizowanych w projekcie InnCOM_PULS. Członkowie Rady Nadzorującej wyrazili pozytywną opinię na temat efektów realizacji projektu. 

Spotkanie dotyczące konsultacji merytorycznych w zakresie opracowania dedykowanych modeli TRL
03.07.2017

W dniu 29.06.2017 r. w siedzibie Centrum Innowacji i Transferu Technologii Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu odbyło się spotkanie dotyczące konsultacji merytorycznych w zakresie opracowania dedykowanych modeli TRL. Spotkanie odbyło się w ramach realizacji zadania nr 1. pt. Budowanie relacji - sesje coachingowe w dialogu nauka-biznes, będącego częścią projektu nr 0014/DLG/2016/10 pt. InnCOM_PULS - instrumenty optymalizacji procesów komercjalizacji, kreowania innowacji, doskonalenia dialogu oraz wzrostu efektywności współpracy między nauką i gospodarką w ramach programu DIALOG Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Warsztat pt. "Ochrona praw własności przemysłowej w relacjach uczelnie wyższe - przedsiębiorcy"
03.07.2017

W dniu 30.06.2017 r. w siedzibie Centrum Innowacji i Transferu Technologii Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu odbył się warsztat pt. Ochrona praw własności przemysłowej w relacjach uczelnie wyższe - przedsiębiorcy realizowany w ramach projektu nr 0014/DLG/2016/10 pt. InnCOM_PULS - instrumenty optymalizacji procesów komercjalizacji, kreowania innowacji, doskonalenia dialogu oraz wzrostu efektywności współpracy między nauką i gospodarką w ramach programu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pn. DIALOG.

123456... »