Logo Logo
 •  

   

   

   

   

   

   

   

  Technologie na rynek!

   

   

   

  Zapraszamy do zakupu naszych technologii

 •  

   

   

   

  Baza technologii

  S2B

   

  Zapraszamy do skorzystania 

  z naszej wyszukiwarki technologii.

 •  

   

   

   

  Sieć kompetencji

  na Uczelni

   

   

  Zapraszamy do skorzystania 

  z wyszukiwarki sieci kompetencji

  na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu.

 •  

   

   

  Witamy

  na stronie internetowej

   

  Centrum Innowacji i Transferu Technologii

  Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu

   

 •  

   

   

   

  InnCOM_PULS

   

   

  Zapraszamy do odwiedzenia
  nowej strony Projektu

   

 •  

   

   

   

  Porozumienie Akademickich
  Centrów Transferu Technologii

   

   

  Zapraszamy do odwiedzenia
  strony internetowej PACTT

   

Aktualności
Prezentacja oferty technologicznej Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu podczas Europejskiego Forum Rolniczego w Jasionce w dniach 23-24 marca 2018 r.
28.03.2018

W dniach 23-24 marca 2018 r. w Jasionce koło Rzeszowa odbyło się Europejskie Forum Rolnicze zorganizowane w ramach Forum Inicjatyw Rozwojowych przez Fundację Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej we współpracy z Agro Promotion oraz Uniwersytetem Przyrodniczym w Poznaniu. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Nominacja CIiTT do Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2018
21.03.2018

Centrum Innowacji i Transferu Technologii Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu uzyskało nominację do Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2018 pod patronatem Prezes Urzędu Patentowego RP, dr Alicji Adamczak w kategorii Innowacje w nauce i szkolnictwie wyższym za projekt pn.: Inkubator Innowacyjności+.

III edycja projektu WIOSENNY INKUBATOR INNOWACJI
08.03.2018

W dniach od 9 marca do 7 kwietnia 2018 r. prowadzona jest rekrutacji do III edycji projektu WIOSENNY INKUBATOR INNOWACJI  organizowanego przez Stowarzyszenie WIOSNA oraz Uniwersytet Jagielloński.

Prototypy innowacyjnych rozwiązań opracowane w ramach projektu Inkubator Innowacyjności+ prezentowane na targach Arena DESIGN
07.03.2018

We wtorek 6 marca wystartowała 10. jubileuszowa edycja targów Arena DESIGN. Wydarzenie, które odbywa się na Międzynarodowych Targach Poznańskich jak co roku zgromadziło licznych przedstawicieli branży meblarskiej, projektantów, architektów wnętrz, ale również miłośników designu czy osoby poszukujące nowych materiałów i rozwiązań technologicznych.

Zaproszenie do składania ofert na zakup pszczoły murarki ogrodowej Osmia Rufa L. do zapylania roślin uprawianych pod osłonami w okresie jesienno-zimowym
09.02.2018

Zapraszamy do składania zamówień na zakup osobników pszczoły murarki ogrodowej Osmia Rufa L. gotowych do zapylania roślin uprawianych pod osłonami w okresie jesienno-zimowym.