Logo Logo
 •  

   

   

   

   

   

   

   

  Technologie na rynek!

   

   

   

  Zapraszamy do zakupu naszych technologii

 •  

   

   

   

  Baza technologii

  S2B

   

  Zapraszamy do skorzystania 

  z naszej wyszukiwarki technologii.

 •  

   

   

   

  Sieć kompetencji

  na Uczelni

   

   

  Zapraszamy do skorzystania 

  z wyszukiwarki sieci kompetencji

  na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu.

 •  

   

   

  Witamy

  na stronie internetowej

   

  Centrum Innowacji i Transferu Technologii

  Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu

   

 •  

   

   

   

  InnCOM_PULS

   

   

  Zapraszamy do odwiedzenia
  nowej strony Projektu

   

 •  

   

   

   

  Porozumienie Akademickich
  Centrów Transferu Technologii

   

   

  Zapraszamy do odwiedzenia
  strony internetowej PACTT

   

Aktualności
Prototypy innowacyjnych rozwiązań opracowane w ramach projektu Inkubator Innowacyjności+ prezentowane na targach Arena DESIGN
07.03.2018

We wtorek 6 marca wystartowała 10. jubileuszowa edycja targów Arena DESIGN. Wydarzenie, które odbywa się na Międzynarodowych Targach Poznańskich jak co roku zgromadziło licznych przedstawicieli branży meblarskiej, projektantów, architektów wnętrz, ale również miłośników designu czy osoby poszukujące nowych materiałów i rozwiązań technologicznych.

Zaproszenie do składania ofert na zakup pszczoły murarki ogrodowej Osmia Rufa L. do zapylania roślin uprawianych pod osłonami w okresie jesienno-zimowym
09.02.2018

Zapraszamy do składania zamówień na zakup osobników pszczoły murarki ogrodowej Osmia Rufa L. gotowych do zapylania roślin uprawianych pod osłonami w okresie jesienno-zimowym.

Oferta komercjalizacji technologii pn. „Sonda przełykowa, dożwaczowa do badania rozwoju oraz diagnostyki przewodu pokarmowego u cieląt i jałówek"
06.02.2018

Zapraszamy do składania ofert nabycia licencji na technologię/nabycia praw do technologii pn. „Sonda przełykowa, dożwaczowa do badania rozwoju oraz diagnostyki przewodu pokarmowego u cieląt i jałówek".

Spotkanie informacyjno-konsultacyjne dotyczące zasad używania znaków towarowych Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu
02.02.2018

Dnia 2 lutego 2018 r. w siedzibie CIiTT UPP odbyło się spotkanie informacyjno-konsultacyjne dotyczące zasad używania znaków towarowych Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu przez podmioty zewnętrzne w celach komercyjnych, pracowników i jednostki ogólnouczelniane Uniwersytetu.

Dobre praktyki w procesie komercjalizacji wyników B+R na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu
01.02.2018

Dnia 31 stycznia 2018 r. mgr Jacek Wawrzynowicz, Dyrektor Centrum Innowacji i Transferu Technologii Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu przedstawił na seminarium pn. Zdrowa żywność funkcjonalna. Transfer wiedzy i rozwój współpracy ośrodków naukowo-badawczych oraz przedsiębiorstw Polski Zachodniej w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego prezentację pn. Dobre praktyki w procesie komercjalizacji wyników B+R na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu.