Logo Logo
 •  

   

   

   

   

   

   

   

  Technologie na rynek!

   

   

   

  Zapraszamy do zakupu naszych technologii

 •  

   

   

   

  Baza technologii

  S2B

   

  Zapraszamy do skorzystania 

  z naszej wyszukiwarki technologii.

 •  

   

   

   

  Sieć kompetencji

  na Uczelni

   

   

  Zapraszamy do skorzystania 

  z wyszukiwarki sieci kompetencji

  na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu.

 •  

   

   

  Witamy

  na stronie internetowej

   

  Centrum Innowacji i Transferu Technologii

  Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu

   

 •  

   

   

   

  InnCOM_PULS

   

   

  Zapraszamy do odwiedzenia
  nowej strony Projektu

   

 •  

   

   

   

  Porozumienie Akademickich
  Centrów Transferu Technologii

   

   

  Zapraszamy do odwiedzenia
  strony internetowej PACTT

   

Aktualności
Oferta komercjalizacji technologii mikrobiologicznej syntezy 1,3-propanodiolu z glicerolu
13.06.2018

Zapraszamy do składania ofert na nabycie licencji na technologię/nabycie praw do technologii opracowanej w ramach projektu nr PO IG 01.01.02-00-074/09 pod tytułem: „Biotechnologiczna konwersja glicerolu do polioli i kwasów dikarboksylowych”.

Ankieta kompetencyjna
11.06.2018

Centrum Innowacji i Transferu Technologii Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu zwraca się z uprzejmą prośbą o wypełnienie ankiety znajdującej się pod niniejszym linkiem https://goo.gl/forms/blXVsFGMEavslUCk2. Ankieta jest elementem badań prowadzonych w ramach zadania pn. Przygotowanie i promocja ukierunkowanych sylwetek kompetencyjnych studenta, doktoranta i pracownika naukowego w projekcie pn. InnCOM_PULS - instrumenty optymalizacji procesów komercjalizacji, kreowania innowacji, doskonalenia dialogu oraz wzrostu efektywności współpracy między nauką i gospodarką realizowanym przez Centrum Innowacji i Transferu Technologii Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu w ramach programu DIALOG Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Udział w międzynarodowej konferencji ASTP PROTON
28.05.2018

W dniach 23-25.05.2018 r. Dyrektor Centrum Innowacji i Transferu Technologii UPP/Kierownik projektu InnCOM_PULS Jacek Wawrzynowicz wraz z Z-cą Kanclerza ds. Funduszy Strukturalnych/Koordynatorem projektu InnCOM_PULS Robertem Fabiańskim wzięli udział w międzynarodowej konferencji ASTP PROTON (The Association of European Science and Technology Transfer Professional), będącej europejskim odpowiednikiem Porozumienia Akademickich Centrów Transferu Technologii w Polsce, która odbyła się w Liege w Belgii.

CIiTT laureatem Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2018
28.05.2018

Mamy zaszczyt poinformować, iż Centrum Innowacji Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu  zostało laureatem Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2018 pod patronatem Prezes Urzędu Patentowego RP w kategorii Innowacyjne rozwiązania przyszłości dla uczelni za realizację projektu pn. EkoBioFood – PULS PLANTINOVA PPNT (program pn. Inkubator Innowacyjności +)

Nowe wzory formularzy
25.05.2018

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, iż w związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 roku nowych uregulowań dotyczących zbierania i przetwarzania danych osobowych  zgodnie z  RODO, na stronie internetowej Centrum Innowacji i Tranferu Technologii (http://www.ciitt.up.poznan.pl/Pliki-do-pobrania,p8.html) znalazły się nowe wzory następujących formularzy:

 • Zgłoszenia rezultatu wyników badań naukowych lub prac rozwojowych wraz z know-how,
 • Wniosku o dokonanie zgłoszenia patentowego lub innego rodzaju ochrony na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu.